Obal na květináč
keramika, smetanová glazura, kobaltový fond, pestře malováno a zlaceno, motiv chryzantém, prořezávaný horní okraj, Zsolnay, Pětikostelí, Maďarsko, kobaltová značka pod glazurou, konec 19. století, výška 27 cm, průměr 32,5 cm, lehce otřeno (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Obal na květináč
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |